Pralinki bez glutenu

Czekolada bez glutenu – pewne rozwiązanie dla alergików

Dla osób, które nie tolerują niektórych składników mamy czekoladę bez glutenu. Zadbaliśmy o to, żeby smakowała ona wciąż tak samo dobrze nawet bez tego składnika. Zapraszamy do spróbowania!

Nasza oferta

Czekoladowe upominki to idealny sposób na obdarowanie kogoś w niezobowiązujący sposób. Niemal każdy lubi tego rodzaju prezenty. Jednak czasami okazuje się, że ktoś ma alergię lub nie toleruje glutenu. Z tego względu w proponujemy czekoladę bez glutenu w postaci pysznych pralinek. Każda jest wypełniona innym nadzieniem. Unikamy też stosowania sztucznych składników i niepotrzebnych dodatków. Dlatego nasze wyroby charakteryzują się takim bogatym smakiem.

Duży wybór

Proponujemy pralinki o różnych smakach od kandyzowanej skórki pomarańczy zatopionej w czekoladzie przez wiśnie w likierze aż po pralinki z migdałowym nadzieniem. Taki wybór pozwala kupić czekoladowe upominki dla każdego człowieka. W naszej ofercie mamy też upominki personalizowane. Każda czekolada bez glutenu dostarczana jest w pięknie wykonanym opakowaniu, które samo w sobie jest małym dziełem sztuki. Będzie to trafiony prezent dla tych, którzy doceniają estetyczny wygląd oraz pełny, wyrazisty smak.

Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników