Upominki całoroczne

Upominki personalizowane – dobierzemy prezent dla każdego!

Upominki personalizowane to świetna forma podziękowania lub wyrażenia szacunku. Nasze wyroby dopasowujemy do gustu każdego klienta, tak żeby każdy był z nich zadowolony.

Dla każdego coś miłego

Dobrze rozumiemy, że ludzie są różni i mają inne gusta. Jedni wolą skromną czekoladą do wina, a inni będą zachwycać się smakiem, jaki daje np. czekolada pomarańczowa Terrys. Niezależnie od tego, który produkt z naszej kolekcji wybierzecie, macie Państwo pewność, że nasze wyroby są wykonane z naturalnych składników, pochodzących od sprawdzonych dostawców z Ekwadoru, Peru oraz Kolumbii. Dodatkową zaletą jest to, że upominki personalizowane są zrobione przez prawdziwych mistrzów czekoladnictwa. Zadbają oni o to, żeby każdy szczegół był wykonany perfekcyjnie.

Oryginalne opakowaniach

Wyroby prześlemy Państwu w oryginalnych opakowaniach, które sami tworzymy. W swojej kolekcji mamy zarówno te proste (na przykład czekolada pomarańczowa Terrys), jak i te bardziej eleganckie (bombonierki, ballotynki czy te dla dzieci w kształcie piłki). Wykonujemy także zamówienia na specjalne życzenie. Najpierw uzgadniamy z Państwem wszystkie szczegóły, a następnie przystępujemy do realizacji. Należy także zaznaczyć, że gwarantujemy atrakcyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników