Tabliczki czekolady

Czekoladki belgijskie – gorzkie, mleczne i z orzechami

Proponujemy Państwu ręcznie robione czekoladki belgijskie o różnych smakach. Doskonałe na mały upominek dla przyjaciela lub współpracownika. Zachęcamy do spróbowania naszych tabliczek czekolady!

Co czyni nasze produkty wyjątkowymi?

Wyjątkowość naszych czekoladek belgijskich polega na tym, że są robione ręcznie przez prawdziwych mistrzów w swoim fachu. Niezależnie, czy jest to gorzka czekolada, czy mleczna, ma indywidualne cechy nadane przez twórcę. Kładziemy duży nacisk na to, żeby otrzymać powtarzalny smak. Dokładamy starań, żeby mieli Państwo pewność wysokiej jakości każdego produktu, który wyślemy. Z tego względu nasi mistrzowie trzymają się sprawdzonej receptury. Jednak nie wszystko da się ująć w przepisie. W procesie twórczym niezbędne jest doświadczenie. Dlatego nasi czekoladnicy mają za sobą wiele lat pracy w tym zawodzie.

Sprawdzone składniki

Dobrze wiemy, że prawdziwa gorzka czekolada potrzebuje naturalnej masy kakaowej, żeby mieć wyrazisty smak. Dlatego skrupulatnie badamy, skąd pochodzą składniki do wyrobu belgijskich czekoladek i używamy tylko tych, które spełnią odpowiednie kryteria. Liczą się także mleko, orzechy, naturalne substancje słodzące itp. Warto zaznaczyć, że w swojej ofercie mamy również czekolady w tabliczce BIO. Dzięki temu mogą się Państwo cieszyć pełnym smakiem czekolady bez sztucznych dodatków.

Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników