Słodkie upominki – idealny prezent na każdą okazję!

dealny prezentCzekolada zawsze jest doskonałym pomysłem dla prezent praktycznie dla każdego – zarówno dla najmłodszych łasuchów, jak i nieco starszych smakoszy. Zdarzają się osoby, które nie przepadają za czekoladą, ale nawet i one docenią gest, jeśli podarowane słodkie smakołyki będą występować w eleganckim opakowaniu lub oryginalnej formie. Jeśli więc nie wiesz, co wręczyć bliskiej osobie na święta, imieniny, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Matki lub każdą inną wyjątkową okoliczność, powinieneś poznać ofertę naszego sklepu z czekoladowymi upominkami, by przekonać się, jak wiele masz możliwości.

Czekoladowa klasyka dla łasuchów

Klasyczne tabliczki czekolady to doskonały dodatek do innych upominków, np. wina. Jest to “bezpieczne” rozwiązanie i pasuje na każdą okazję. Czekoladowa bombonierka lub paczka pralinek to prezent sam w sobie, zwłaszcza jeśli słodkości będą zapakowane w eleganckie pudełeczko.

Taka czekoladowa klasyka sprawdzi się praktycznie w każdej sytuacji. Tabliczki czekolady, bombonierki czy pralinki można wręczyć bliskiej osobie, która lubi tego typu słodkości, ale również w sytuacjach oficjalnych, np. przełożonemu w pracy.

Czekolada na święta

Każde tradycyjne święta wiążą się z suto zastawionym stołem i smacznymi przekąskami. A czyż może być coś lepszego do przekąszenia niż czekolada? Świąteczne czekoladki to doskonały prezent. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia w naszym sklepie znajdziesz czekoladowe ozdoby choinkowe. Z kolei Święta Wielkanocne to czas, kiedy można sięgnąć po słodkie króliczki i owieczki, pisanki czy specjalne bombonierki.

Oryginalne upominki dla wyjątkowych miłośników czekolady

Oprócz standardowych upominków czekoladowych można pokusić się również o nieco bardziej oryginalne rozwiązania. Na uwagę zasługuje m.in. kolorowa bombonierka w kształcie piłki wypełniona ręcznie robionymi belgijskimi pralinami w różnych smakach – dla miłośników piłki nożnej, czy czekoladowa pomarańcza, czyli słynne brytyjskie czekoladki z naturalnym olejem pomarańczowym, której pojedyncze cząstki składają się w całą pomarańczę. Na wyjątkowe okazje warto wybrać eleganckie bombonierki, zestawy czekolady z winem lub prażone ziarno kakaowca oblane czekoladą.