Wizyta w pijalni czekolady jako pomysł na randkę

Wizyta w pijalniZastanawiasz się, gdzie spędzić niezapomnianą randkę z osobą, na której ci zależy? Jeśli chcesz zapewnić jej mnóstwo zmysłowych doznań, koniecznie powinniście odwiedzić pijalnię czekolady.

Pijalnia czekolady – kraina zmysłowych przyjemności

Pijalnia czekolady to przede wszystkim miejsce, w którym można spokojnie usiąść z ukochanym lub ukochaną i w intymnej atmosferze oddać się rozmowom i nawiązywaniu coraz bliższych relacji. I to jest rzecz jasna najważniejsze, ale nie zapominajmy też o fakcie, że tylko tutaj można skosztować doskonałej jakości czekolady w najróżniejszej postaci. W naszej Pijalni czekolady Belgian Chocolate Shop w Warszawie uraczysz swoją wybrankę lub wybranka najlepszą na świecie filiżanką czekolady. A podawana jest na wiele różnych sposobów – na zimno i na gorąco, z kawą lub alkoholem, z różnorodnymi dodatkami itd. Oprócz tego znajdziesz u nas niemal 140 kształtów różnorodnych ręcznie robionych belgijskich pralin i trufli o niepowtarzalnych smakach. Pijalnia czekolady to najlepsze miejsce, aby miło spędzić czas i robić wrażenie na zaproszonej na randkę osobie.

Czekolada to afrodyzjak

Czy wiesz o tym, że czekolada zaliczana jest do afrodyzjaków. Afrodyzjaki to pewne substancje, które – zgodnie z opiniami – powodują zwiększony popęd płciowy lub potencję. Najbardziej znane produkty z tego zakresu to m.in. lubczyk, szparagi, truskawki i właśnie czekolada, która jest zdecydowanie najsłodszym afrodyzjakiem. Jak wytłumaczyć jej wyjątkowe działanie? Zasięgnąć należy naukowych wniosków.

Czekolada zawiera co najmniej kilka składników odpowiadających za zmysłowe właściwości, z czego najważniejszym jest fenyloetyloamina (PEA). Jest to hormon, którego działanie porównywalne jest wręcz do amfetaminy! Wpływa na podniecenie i pożądanie. Oprócz tego czekolada pobudza wydzielania hormonów szczęścia — endorfin, a także wzmacnianie działania dopaminy odpowiedzialnej za odczuwanie przyjemności. Po zjedzeniu słodkiego smakołyku podnosi się poziom serotoniny, która pobudza pożądanie, poprawia sen i wpływa na lepsze samopoczucie.

Okazuje się wręcz, że Pijalnia czekolady to obowiązkowe miejsce podczas każdej randki!